Wersja dla niedowidzących

plusObwieszczenia
 Sprawy do załatwienia

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2  w Wałbrzychu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko referenta w placówce.

1.    Wymagania niezbędne: wykształcenie; studia wyższe lub wykształcenie średnie, policealne lub pomaturalne

2.    Wymagania dodatkowe:

Co najmniej 5-letnia praktyka w prowadzeniu sekretariatu, dobra znajomość kadr , obsługa kasy, biegła obsługa komputera w zakresie pakietów biurowych MS i Open Office oraz programów   PROGMAN

3.    Zakres podstawowych zadań wykonywanych na stanowisku:

• Prowadzenie kancelarii zespołu, prowadzenie operacji finansowych, sporządzanie różnych niezbędnych wykazów, sprawozdań i list pracowniczych.
  • Prowadzenie działu kadr
  • Prowadzenie dokumentacji uczniów

4.    Wymagane dokumenty:

• Życiorys z przebiegiem pracy zawodowej, zawierający informację o stażu pracy
  • List motywacyjny
  • Świadectwa ukończenia szkoły
  • Potwierdzenia ukończenia kursów, szkoleń
  • Kwestionariusz osobowy
  • Referencje / jeśli posiada/
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz.926 ze zm. )
  • Aktualne zaświadczenie, ze kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.

5.    Składanie ofert:

• Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z hasłem "referent" i podanym adresem zwrotnym w terminie do 29 sierpnia 2008. na adres:

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
Ul. Królewiecka 7
58-300 Wałbrzych
w dni robocze w godz. od 9,00 do 15,00.

·       Po upływie terminu składania dokumentów, określonego w ogłoszeniu, upowszechniona zostanie w BIP lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

·       Informacja o wyniku naboru / w kolejności: 1).kandydat wybrany, 2).kandydat pierwszego wyboru, 3).kandydat drugiego wyboru/   wraz z uzasadnieniem zostanie upowszechniona w terminie 14 dni od dnia zatrudnienia wybranego kandydata, albo zakończenia procedury naboru, w przypadku, gdyby w jego wyniku nie doszło do zatrudnienia żadnego kandydata.

6.    Zatrudnienie:

Kandydat zostanie zatrudniony na 7/8 etatu na okres próbny do 3 miesięcy, a następnie na czas określony do 6 miesięcy. Po uzyskaniu pozytywnej oceny, umowa będzie zawarta na czas nieokreślony.

Skrócony opis: Nabór kandydatów na stanowisko referenta w placówce
Osoba, która wytworzyła informację: Administrator
Osoba, która odpowiada za treść: Administrator
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator